MEKANİK TESİSAT METRAJ KEŞİF

- HavalandırmaTesisatı,
- Isıtma Tesisatı,
- Yangın Tesisatı,
- Temiz Su Tesisatı,
- Pis Su Tesisatı,
- Yağmur Suyu Tesisatı
- Doğalgaz Tesisatı, 
- Medikal Gaz Tesisatı
- Vrv Klima Tesisatı,

 

ELEKTRİK TESİSATI METRAJ KEŞİF

- Kuvvetli Akım (aydınlatma, priz)

- Zayıf Akım (cctv, tv, seslendirme, telefon, data, çağrı sistemi)

- Mekanik Beslemeler

- Altyapı (Telekom, tv, trafo)

 

Bu disiplin ve tesisatlara ait kat planı, kolon-akım-tek hat şemaları ve  vaziyet planlarını proje şartnamesine uygun bir biçimde, hazırlamış olduğumuz mekanik sihirbazlar ve diğer akıllandırma yöntemleri yardımı ile tam doğruluk payı ile hızlı metraj çıkarmaktayız. Özellikle de m² bazında metraj çıkartılması zor olan Havalandırma Tesisatında bu işlem artk daha da kolay..

Metraj çalışması yaptığımız projeleri,  uygulamada mekanik tesisat hakediş oluşturmak için veritabanımızda saklamaktayız. Ayrıca, sonradan sahada oluşabilecek revizeleri mevcut çalışmamıza işleyip tekrardan metraj datalarını müşterilerimize sunabiliyoruz. Metrajlandırma işlemini projeye özel olarak blokkat ve özel mahal olarak da almak mümkün.

Yapmış olduğumuz metrajlandırma işlemlerini, müşterilerimizin güveni açısından çeşitli filtreleme yolları ile de ispatlamak mümkün. Örneğin, proje genelinde herhangi bi vananın ya da çeşitli çaplarda ki boruların noktasal olarak yerlerini bulmak gibi.

Mekanik Tesisat ihalelerine girecek yüklenici firmaların, ihale aşamasında zaman kaybı olmaksızın bizlere göndereceği ihale dökümanı sonrasında ister metrajlandırma işlemi isterlerse metraj hizmeti yanı sıra güncel piyasa fiyatları ile malzeme+işçilik birim fiyatlı mekanik keşiflerini kendilerine sunmaktayız.

 

 

_______________________________________________________________________

  

MEKANİK ve ELEKTRİK TESİSATI PROJE TASARIM

 

Mekanik ve Elektrik Tesisatı Uygulama ve Ruhsat Projesi Çizimi Hizmetimizde ilgili yönetmelikler ve hassasiyet çerçevesinde altta ye alan disiplinlerin proje hizmeti verilir.

  

MEKANİK DİSİPLİNLER                              ELEKTRİK DİSİPLİNLERİ

 

- Isıtma Soğutma Sistemi                             -Kuvvetli Akım

 

- Havalandırma Sistemi                                  +Aydınlatma ve Priz

 

- Yangın Söndürme Sistemi                         -Zayıf Akım

 

- Temiz Su Sistemi                                         +Cctv, Tv, Seslendirme, Telefon, Data

 

- Atık Su Sistemi                                         -Mekanik Beslemeler

 

- Yağmur Suyu Sistemi                                -Altyapı

 

- Klima Sistemi                                              +Telekom, Tv, Trafo

 

 

_______________________________________________________________________

  

3 BOYUTLU MEKANİK ELEKTRİK TESİSAT TASARIM

  

Mekanik Tesisat ve Elektrik Tesisatı Projeleri üzerinden, olası tesisat çakışmaları ve kod yükseklikleri baz alınarak 3 boyutlu modelleme işlemi.

 

 

_______________________________________________________________________

 

MEKANİK ELEKTRİK BİRİM FİYAT

 

Mekanik ve Elektrik Tesisatı ihalelerine girecek yüklenici firmaların, ihale aşamasında zaman kaybı olmaksızın bizlere göndereceği ihale dökümanı sonrasında ister metraj çalışması isterlerse güncel piyasa fiyatları ile malzeme+işçilik birim fiyatlı olarak yaklaşık maliyet keşiflerini kendilerine sunmaktayız.

 

_______________________________________________________________________

 

MEKANİK TESİSAT HAKEDİŞ

 

Mekanik Tesisat Disiplinlerine ait hakediş işlerinizi profesyonel bir biçimde sizlere sunmaktayız. Mevcut Dwg dosyası üzerinden boru üzerine uzunluk ve çap yazdırmanın yanısıra aynı zamanda metraj datasını da aynı Dwg üzerine ekleyebilmekteyiz.

 

mekanik tesisat metraj, mekanik tesisat keşif, mekanik tesisat metraj keşif çıkarma programı, metraj çıkarma fiyatları, autocad metraj çıkarma, metraj nasıl çıkarılır, mekanik tesisat malzeme listesi, mekanik tesisat teklif çıkarma, mekanik tesisat birim fiyat, mekanik tesisat adam saat, mekanik tesisat 3 boyutlu, mekanik tesisat revit, mekanik tesisat tasarım, havalandırma tesisatı metraj keşif, yangın tesisat metraj, boru metrajı, ısıtma soğutma tesisatı metraj, kalorifer tesisatı metraj keşif çıkarma, sıhhi tesisat metraj, 

joomla