MEKANİK TESİSAT

 

- HavalandırmaTesisatı,
- Isıtma Tesisatı,
- Yangın Tesisatı,
- Temiz Su Tesisatı,
- Pis Su Tesisatı,
- Yağmur Suyu Tesisatı
- Doğalgaz Tesisatı, 
- Medikal Gaz Tesisatı
- Vrv Klima Tesisatı,

 

ELEKTRİK TESİSATI

 

- Kuvvetli Akım (aydınlatma, priz)

- Zayıf Akım (cctv, tv, seslendirme, telefon, data, çağrı sistemi)

- Mekanik Beslemeler

- Altyapı (Telekom, tv, trafo)

 

Bu disiplin ve tesisatlara ait kat planı, kolon-akım-tek hat şemaları ve  vaziyet planlarını proje şartnamesine uygun bir biçimde, hazırlamış olduğumuz mekanik sihirbazlar ve diğer akıllandırma yöntemleri yardımı ile tam doğruluk payı ile hızlı metraj çıkarmaktayız. Özellikle de m² bazında metraj çıkartılması zor olan Havalandırma Tesisatında bu işlem artk daha da kolay..

Metraj çalışması yaptığımız projeleri,  uygulamada mekanik tesisat hakediş oluşturmak için veritabanımızda saklamaktayız. Ayrıca, sonradan sahada oluşabilecek revizeleri mevcut çalışmamıza işleyip tekrardan metraj datalarını müşterilerimize sunabiliyoruz. Metrajlandırma işlemini projeye özel olarak blokkat ve özel mahal olarak da almak mümkün.

Yapmış olduğumuz metrajlandırma işlemlerini, müşterilerimizin güveni açısından çeşitli filtreleme yolları ile de ispatlamak mümkün. Örneğin, proje genelinde herhangi bi vananın ya da çeşitli çaplarda ki boruların noktasal olarak yerlerini bulmak gibi.

Mekanik Tesisat ihalelerine girecek yüklenici firmaların, ihale aşamasında zaman kaybı olmaksızın bizlere göndereceği ihale dökümanı sonrasında ister metrajlandırma işlemi isterlerse metraj hizmeti yanı sıra güncel piyasa fiyatları ile malzeme+işçilik birim fiyatlı mekanik keşiflerini kendilerine sunmaktayız.

 

 

 

joomla